Türkçe
  • English
GPP Web Tasarım Projesi

GPP Web Tasarım Projesi

Good Purpose Project’in PR endüstrisindeki farkı ve varlık nedeni, markaların iş ve büyüme hedeflerini doğrudan destekleme iddiasıdır.

Good Purpose Project girişimcileri olarak, iletişim danışmanlığı sektöründeki bu boşluğu görerek yeni, farklı ve özgüvenli bir alan açmak için yola çıktık.

Markaların büyümesini destekleme işinin daha çok reklamcıların uzmanlığı olarak ön kabulünün değiştiği, pazarlamanın alt disiplinlerinin iç içe girmeye başladığı bir dünyada, farklı yetkinlikleri bir arada bulundurarak bu bakış açısının öncülerinden olmayı istiyoruz.

Good Purpose Project olarak bizler, işlevselliği ve katma değeri, güncel fayda/maliyet analizlerinde oldukça tartışmalı hale gelen geleneksel PR paradigmasını değiştiriyoruz. Bütün bunları başarabilmek için, müşterilerimize servis verecek ekibimizin tamamının, aynı perspektifi paylaşan uzmanlardan oluşmasını sağladık.

Sonuç olarak yeni ekonominin getirdiği büyük rekabette kaybedecek zamanı olmayan markalara, iletişim sürecinin tek merkezden planlanıp uygulanması konusunda net bir alternatif sunuyoruz. Stratejik bir tutarlılıkla, konsolide, akıllı ve ölçülebilir çözümlerle markaların iş ve büyüme hedeflerine doğrudan katkı sağlıyoruz.

Müşteri:
GPP
Web:
https://goodpurposeproject.com/
Proje durumu:
Web Tasarım Çalışmaları
Firma logosu:
Aqua Kimya