Ekibimiz, tasarım ihtiyaçlarınız için dinamik yaratıcı çözümler üretmek için adanmıştır. Görsel iletişim ile doymuş bir dünyada kalabalığın arasından sıyrılmak işiniz için hayati önem taşımaktadır. Bu önemi görerek sizin ve firmanızın müşteri portföyüne uygun yaratıcı tasarımlar sunmaktır.

Retina Creative 20 yıldır kesintisiz olarak grafik tasarım ve pazarlama metaryelleri üretmektedir. Retina Creative gerçek bir fark yaratan ve işinize somut bir değer katacak tasarımlar ve kampanyalar üretir.
Retina Creative müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bizim için önemli olana karşılık anlayış ve ortak bir beğenide buluşmaktır. Bunun için tasarımlarımızda iş ortaklarımızı tatmin edecek tasarımlar sunmaya, ortak bir paydada buluşmaya çalışmaktayız. Çalışmakta olduğumuz firmaları bir müşteri olarak değil iş ortağı olarak değerlendirmeteyiz.

Çünkü iş ortaklarımız için üretmekte olduğumuz tasarimlar aynı zamandan bizimde portfolyomuzu oluşturmaktadır.

Her zaman iş ortaklarımızla uzun soluklu çalışmayı, kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtmayı hedeflemekteyiz.

01

ANLAMAK

Müşterilerimizin bizlerden istemiş olduğu çalışmaları ve isteklerini anlayabilmek yapmış olduğumuz işin öncelikli püf noktasıdır.

02

PLANLAMAK

Doğru anlaşılan bir çalışmanın aynı zamanda doğru bir şekilde planlanması ve zamanlanması da yapmış olduğumuz işin bir parçasıdır.

03

TASARLAMAK

Müşteriyi doğru anlamak ve işi uygun bir şekilde planlamak ne kadar önemliyse yapılacak olan tasarımın da göz doldurması bir o kadar önemlidir.

04

İŞ TESLİMİ

Müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz her işin zamanında ve istenilen şekilde müşteriye teslim edilmesi bizim için prestij meselesidir.

REFERANSLARIMIZ

KALİTE, ASLA TESADÜF DEĞİLDİR!